Celokovový náhradní řemínek z nerezové oceli pro hodinky 24mm

Luxusní celokovový článkovitý náhradní řemínek z kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě pro hodinky 24mm. Šířka řemínku i rozteč hodinek je 24 mm. Padne na zápěstí o obvodu až 21,5 cm.

Skladem (u Vás Ø do 2 dnů) (4 ks)
Kód: 533
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Kategorie: Řemínky 24mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Celokovový náhradní řemínek z nerezové oceli pro hodinky 24mm
Novinka

Luxusní celokovový článkovitý náhradní řemínek z kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě pro hodinky 24mm. Bezpečné zapínání řemínku je řešeno skládací sponou.  Šířka řemínku je 24 mm a součástí pásku jsou i dvě rychloupínací stěžejky pro nasazení pásku na Vaše hodinky. 

Délka zapnutého pásku je 17,5 cm a sedí na obvod zápěstí až 21,5 cm (pro přesné zjištění, zda Vám řemínek padne na ruku, je nutné k délce zapnutého pásku připočíst rozměr Vašich hodinek).
Řemínek je možné libovolně zmenšit odebráním jednotlivých článků. Změna délky řemínku je možná svépomocí, případně Vám ji provedou v hodinářství nebo zlatnictví. Pro úpravu pásku svépomocí doporučujeme zakoupit zkracovač, který naleznete v naší nabídce zde: https://www.mujmiband.cz/zkracovac-nastroj-pro-upravu-delky-kovoveho-pasku-reminku/


roztecBude řemínek sedět na Vaše hodinky?

Pro výběr správného řemínku je zásadní rozteč nožek, kde je samotný řemínek uchycen k hodinkám. Rozteč změříte běžným pravítkem a dle naměřené hodnoty uvidíte, zda je pro Vás pásek vhodný. Kde přesně měřit je zakresleno na obrázku a podle měření by Vám měla vyjít šířka (rozteč) 24 mm.

Pokud jste naměřili šířku (rozteč) 20 mm, podívejte na nabídku řemínků v této kategorii: Řemínky 20 mm.

Pokud jste naměřili šířku (rozteč) 22 mm, podívejte na nabídku řemínků v této kategorii: Řemínky 22 mm.

Součástí námi prodávaných pásků jsou stěžejky odpovídající velikosti, použít však můžete i ty z Vašeho stávajícího řemínku.


Prodáváme pouze náhradní řemínky/pásky, samotné chytré hodinky nejsou součástí. Hodinky vyobrazené v obrázcích jsou pouze ilustrační.