Doprava a platba

Doprava v rámci ČR

 • PPL – nejrychlejší doručení kurýrem PPL na Vaši adresu, cena: 99,- Kč
 • Česká pošta – Balík do ruky, cena: 99,- Kč
 • Česká pošta – doporučené psaní prioritní, cena: 69,- Kč
 • Zásilkovna – na pobočku Z-Point, cena: 65,- Kč
 • PPL – na pobočku ParcelShop, cena 69,- Kč
 • Balíkovna – zásilka na pobočku Balíkovny, cena: 59,- Kč

Pro všechny objednávky již od 599 Kč je DOPRAVA ZDARMA (Zásilkovna, Balíkovna a Česká pošta). 

Při výběru PPL – nejrychlejší doprava na adresu je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici zboží.
Při výběru Česká pošta – Balík do ruky je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici zboží.
Při výběru Česká pošta – prioritní doporučené psaní je zboží kupujícímu doručeno zpravidla za 1-2 pracovní dny po expedici objednávky.
Při výběru dopravy Zásilkovna – na pobočku Z-Point je běžná dodací lhůta 1-2 dny po expedici zboží.
Při výběru dopravy PPL – na pobočku ParcelShop je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici zboží.

Při výběru Balíkovna – zásilka na pobočku Balíkovny je zboží zpravidla doručeno následující pracovní den po expedici objednávky.

Všechny objednávky jsou expedovány do 24 hodin od potvrzení objednání v pracovní dny (po přijetí platby při platbě předem převodem na účet prodávajícího).

Možnosti platby

 • Bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2501977206/2010, vedený u Fio Banky (zdarma), jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky, instrukce pro zaplacení obdržíte e-mailem po dokončení objednávky. Zboží bude odesláno ihned po obdržení platby.
 • Dobírkou při převzetí zboží. Platba je zpoplatněna poplatkem 39 Kč při zvolení doručení prostřednictvím Zásilkovny a PPL. (U doručení prostřednictvím České pošty dobírku nenabízíme)
 • On-line platba kartou (zdarma) – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 
 • On-line platba bankovním převodem (zdarma) – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte a potvrdíte připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.
 • On-line platba Apple Pay (zdarma) - Okamžitá on-line platba prostřednictvím Apple Pay, zajišťuje platební brána ComGate, a.s.
  On-line platbu kartou, on-line platbu bankovním převodem a odloženou platbu u nás zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s.:

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz 
  Tel: +420 228 224 267
  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana 

   

 

paticka