Doprava a platba

Doprava v rámci ČR

 • PPL - nejrychlejší doprava na adresu, cena: 75,- Kč
 • Zásilkovna – na pobočku Z-Point, cena: 50,- Kč
 • PPL - na pobočku ParcelShop, cena: 49,- Kč

Pro všechny objednávky již od 599 Kč je DOPRAVA ZDARMA. 

Při výběru dopravy PPL - nejrychlejší doprava na adresu je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici objednávky.
Při výběru dopravy Zásilkovna – na pobočku Z-Point je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici objednávky.
Při výběru dopravy PPL - na pobočku ParcelShop je běžná dodací lhůta následující pracovní den po expedici objednávky.

Všechny objednávky jsou expedovány do 24 hodin od potvrzení objednání v pracovní dny (po přijetí platby při platbě předem převodem na účet prodávajícího).

Možnosti platby

 • Bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2501977206/2010, vedený u Fio Banky (zdarma), jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky, instrukce pro zaplacení obdržíte e-mailem po dokončení objednávky. Zboží bude odesláno ihned po obdržení platby.
 • Dobírkou při převzetí zboží. Platba je zpoplatněna poplatkem 39 Kč.
 • On-line platba kartou (zdarma) – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 
 • On-line platba bankovním převodem (zdarma) – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte a potvrdíte připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.
 • On-line platba Apple Pay (zdarma) - Okamžitá on-line platba prostřednictvím Apple Pay, zajišťuje platební brána ComGate, a.s.
  On-line platbu kartou, on-line platbu bankovním převodem a odloženou platbu u nás zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s.:

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz 
  Tel: +420 228 224 267
  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana 

paticka