Řemínky pro Apple Watch 42, 44, 45 a 49mm

20 položek celkem
Silikonový řemínek se vzorem pro Apple Watch 42mm/44mm/45mm společny 599/CER
Trailový nylonový tah řemínek pro Apple Watch 42mm/44mm/45mm/49mm společný 893/CER
Kožený náhradní řemínek pro Apple Watch 42mm/44mm společné 230/CER
Slim kožený řemínek pro Apple Watch 42mm/44mm/45mm společný
299 Kč
689/CER
Celokovový řemínek pro Apple Watch 42mm/44mm
339 Kč
404/STR
Řemínek z pravé kůže pro Apple Watch 42mm/44mm
349 Kč
326/CER

V kategorii můžete vybírat z různých variant náhradních řemínků, které jsou kompatibilní s modely chytrých hodinek Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, SE a Ultra o větší velikosti pouzdra 42, 44, 45 a 49 mm.
Velikost zvolte podle velikosti pouzdra Vašich Apple Watch.
Velikost pouzdra/hodinek v milimetrech najdete vyryté na zadní straně Vašich Apple Watch.

Řemínky pro hodinky větších velikostí 42/44/45/49mm mají identický konektor a sedí na všechny 4 uvedené rozměry hodinek.
Tzn. pokud jsou Vaše hodinky např. velikosti 44, tak bude pasovat jakýkoli řemínek z kategorie 42/44/45/49mm.

Zajímá Vás jak správně vybrat velikost či typ řemínku pro Apple Watch nebo jak sundat a vyměnit řemínek z Apple Watch? Klikněte na "Chci se dozvědět víc" níže a vše Vám přehledně ukážeme.

#ShowMore#

V nabídce naleznete pásky různých barev a materiálů pro různé příležitosti. Prodáváme pouze náhradní řemínky (pásky/náramky), samotné chytré hodinky nejsou součástí.

Jak správně vybrat velikost řemínku pro Apple Watch?

Pro výběr řemínku na Apple Watch je zásadní zjistit jakou velikost Apple Watch máte. To zjistíte nejsnáze tak, že hodinky sundáte z ruky a podíváte se na jejich zadní stranu, kde najdete vyrytou velikost pouzdra v mm, viz obrázek:

AW_velikost_2

 

U všech řemínků uvádíme minimální a maximální obvod zápěstí, abyste věděli, zda Vám bude řemínek sedět.
Obvod zápěstí můžete změřit v místě, kde běžně nosíte Vaše hodinky. Změřit jej můžete nejlépe klasickým krejčovským metrem. Pokud jej nemáte, tak můžete použít jakýkoli provázek nebo tkaničku, který si obmotáte okolo zápěstí a následně přiložíte k pravítku. Pokud se naměřená hodnota vejde do minimálního a maximálního rozmezí uvedeného u daného řemínku, tak máte jistotu, že Vám řemínek bude pasovat.

Jak vybrat správný typ náramku pro Apple Watch?

Hlavní roli při výběru správného typu řemínku hraje materiál. Řemínky nabízíme v různých materiálech jako je silikon, nylon, kůže a kov (nerezová ocel). Každý typ řemínku následně nabízíme v různých barevných variantách a stylech, ze kterých si jistě vybere každý, proto se doporučujeme nejprve zamyslet nad vhodným materiálem řemínku, aby vyhovoval Vašemu využití. Materiál, ze kterého je řemínek vyroben, najdete vždy v názvu a popisu daného řemínku.

Pokud často sportujete, chodíte do sauny nebo se s hodinkami často koupete, tak je pro Vás silikonový řemínek jednoznačně nejlepší volba (najdete je pro menší velikosti 38/40/41mm i větší 42/44/45/49mm).

Nylonové řemínky jsou skvělým kompromisem mezi stylem a sportem. Jsou prodyšné a díky tomu výrazně omezují pocení. Zvládnou i občasné namožení, ale na pravidelné nošení do vody nejsou nejvhodnější - nylon nasákne vodou a jeho sušení chvíli potrvá. Nylonové řemínky se zapínáním na suchý zip (dostupné ve vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm) nebo pletený nylonový loop (nabízíme ve vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm) je také skvělou volbou pro alergiky, protože neobsahují žádné kovové prvky

Kovové řemínky z nerezové oceli najdete v několika provedeních. Masivní s kovovými články (k dispozici pro vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm) nebo elegantní provedení Milánský tah (k dispozici pro vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm), které mají nízkou hmotnost. Oblíbené řemínky typu Milánský tah nabízíme v provedení se zapínáním na magnet, které je rychlé a pěkně se přizpůsobí Vaší ruce, ale také se zapínáním na klasickou sponu, které zajistí, že řemínek bude pevně držet na Vaší ruce za každých okolností.

Kožené řemínky jsou jasnou volbou pro ty, kteří upřednostňují decentní styl. Nabízíme v několika provedeních včetně kvalitní telecí kůže (dostupné pro vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm) nebo v provedení prémiového magnetického loopu (dostupné pro vel. 38/40/41mm i 42/44/45/49mm). Velice zajímavé jsou stylové řemínky s unikátním zapínání pomocí magnetických článků, které přesně a pevně obepnou Vaši ruku.

 

FAQ - často kladené dotazy

Jak sundat řemínek (pásek) z Apple Watch?

- Hodinky sundejte z ruky a otočte displejem dolů. Na zadní straně hodinek je u každé strany u řemínku obdélníkové tlačítko, které zamáčkněte a řemínek přitom vysuňte z hodinek.

Jak vyměnit pásek (řemínek) z Apple Watch?

- Hodinky sundejte z ruky a otočte displejem dolů. Na zadní straně hodinek je u každé strany u řemínku obdélníkové tlačítko, které zamáčkněte a řemínek přitom vysuňte z hodinek.
Nový řemínek je následně potřeba vsunout do hodinek. Pozor si musíte dát na to, abyste řemínek/konektor vsunuli správnou stranou. Z jedné strany konektoru na řemínku je vždy uprostřed stříbrný magnet a ten musí vždy směřovat dolů na zadní stranu hodinek.
Správné nasazení řemínku poznáte tak, že řemínek v hodinkách "zaklapne" a pevně drží.