Jak vybrat náhradní náramek pro Mi Band

Váháte jaké jsou rozdíly mezi řemínky na Xiaomi Mi Band 2, 3, 4 a 5? Přinášíme stručný přehled, aby Vaše rozhodování při koupi bylo co nejjednodušší. 

Náramek na Mi Band 2

Pásek pro Mi Band 2 je vhodný pouze pro Mi Band 2 a nesedí tedy na jeho novější verze. Náhradní řemínky pro Mi Band 2 naleznete v této kategorii: Xiaomi Mi Band 2.

Náramek na Mi Band 3 a 4

Mi Band 3 a Mi Band 4 si dovolíme sjednotit, jelikož řemínky na tyto verze jsou plně kompatibilní. Řemínky vhodné pro Mi Band 3/4 můžete najít v těchto kategoriích: Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4. Nelekejte se, proč uvádíme dvě kategorie, jde pouze o přehlednost. Pásky jsou opravdu stejné pro obě verze.

Náramek na Mi Band 5 a 6

Řemínky pro nejnovější verzi chytrých náramků Mi Band 6 a předchozí Mi Band 5 jsou stejné velikosti a jejich náhradní náramky jsou navzájem plně kompatibilní. Náhradní pásky pro nové verze 5 a 6 hledejte v těchto kategoriích: Xiaomi Mi Band 5 a  Xiaomi Mi Band 6 (dvě kategorie jsou zde pouze pro přehlednost při výběru).

Pokud ale váháte, zda by nešel použít pro nejnovější verzi chytrého náramku řemínek z předchozích verzí, tedy Mi Band 3 a 4. Odpověď je ano i ne.

Pokud svůj chytrý náramek Mi Band 5 nebo 6 vložíte do řemínku z předchozí verze Mi Band 3/4 zjistíte, že je tyto pásky také možné použít. Podíváme se na to ale blíže.

Na tomto obrázku vidíme chytrý náramek Mi Band 5 vložená do řemínku vhodný pro Mi Band 3/4. Sice v pásku sedí, nevypadne a jistě se takto dá nosit. Mezi chytrým náramkem a samotným řemínkem je ale vidět drobná mezera a je patrné, že chytrý náramek v řemínku plně nesedí. 

 

5 v pásku na Mi band 4 mezera

5 v pásku na Mi Band 4 druhy

 

Na tomto obrázku je chytrý náramek Mi Band 5 vložen do řemínku vhodného pro řadu Mi Band 5 a vidíme, že sedí perfektně. Žádná mezera mezi chytrým náramkem a řemínkem.

5 v pásku na Mi Band 5 bez mezery

5 v pásku na Mi Band 5 druhy

zdroj obrázků: youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=lkETT4hJCtM&ab_channel=xiaomify

Náhradní náramky nabízíme v různých materiálech jako je silikon, nylon, kůže a kov (nerezová ocel). Pro jaké aktivity se dané pásky hodí najdete u jednotlivých produktů, stejně jako všechny jejich barevné varianty.

U všech řemínků uvádíme minimální a maximální obvod zápěstí, abyste věděli, zda Vám bude řemínek sedět.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení