Jak vybrat náhradní náramek pro Mi Band

Váháte jaké jsou rozdíly mezi řemínky na Xiaomi Mi Band 2, 3, 4 a 5? Přinášíme stručný přehled, aby Vaše rozhodování při koupi bylo co nejjednodušší. 

Náramek na Mi Band 2

Pásek pro Mi Band 2 je vhodný pouze pro Mi Band 2 a nesedí tedy na jeho novější verze. Náhradní řemínky pro Mi Band 2 naleznete v této kategorii: Xiaomi Mi Band 2.

Náramek na Mi Band 3 a 4

Mi Band 3 a Mi Band 4 si dovolíme sjednotit, jelikož řemínky na tyto verze jsou plně kompatibilní. Řemínky vhodné pro Mi Band 3/4 můžete najít v těchto kategoriích: Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4. Nelekejte se, proč uvádíme dvě kategorie, jde pouze o přehlednost. Pásky jsou opravdu stejné pro obě verze.

Náramek na Mi Band 5 a 6

Řemínky pro nejnovější verzi chytrých náramků Mi Band 6 a předchozí Mi Band 5 jsou stejné velikosti a jejich náhradní náramky jsou navzájem plně kompatibilní. Náhradní pásky pro nové verze 5 a 6 hledejte v těchto kategoriích: Xiaomi Mi Band 5 a  Xiaomi Mi Band 6 (dvě kategorie jsou zde pouze pro přehlednost při výběru).

Pokud ale váháte, zda by nešel použít pro nejnovější verzi chytrého náramku řemínek z předchozích verzí, tedy Mi Band 3 a 4. Odpověď je ano i ne.

Pokud svůj chytrý náramek Mi Band 5 nebo 6 vložíte do řemínku z předchozí verze Mi Band 3/4 zjistíte, že je tyto pásky také možné použít. Podíváme se na to ale blíže.

Na tomto obrázku vidíme chytrý náramek Mi Band 5 vložená do řemínku vhodný pro Mi Band 3/4. Sice v pásku sedí, nevypadne a jistě se takto dá nosit. Mezi chytrým náramkem a samotným řemínkem je ale vidět drobná mezera a je patrné, že chytrý náramek v řemínku plně nesedí. 

 

5 v pásku na Mi band 4 mezera

5 v pásku na Mi Band 4 druhy

 

Na tomto obrázku je chytrý náramek Mi Band 5 vložen do řemínku vhodného pro řadu Mi Band 5 a vidíme, že sedí perfektně. Žádná mezera mezi chytrým náramkem a řemínkem.

5 v pásku na Mi Band 5 bez mezery

5 v pásku na Mi Band 5 druhy

zdroj obrázků: youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=lkETT4hJCtM&ab_channel=xiaomify

Náhradní náramky nabízíme v různých materiálech jako je silikon, nylon, kůže a kov (nerezová ocel). Pro jaké aktivity se dané pásky hodí najdete u jednotlivých produktů, stejně jako všechny jejich barevné varianty.

U všech řemínků uvádíme minimální a maximální obvod zápěstí, abyste věděli, zda Vám bude řemínek sedět.